منفجر شدن لوله پلی اتیلن اهواز مردم را راهی مساجد برای نجات از سرما کرد

از 1 فوریه 2005، 19 شرکت در اوکراین وجود داشت که به طور رسمی لوله های گاز تولید می کردند، از 1 آوریل 2006، در حال حاضر 24 [2] وجود داشت، و از 1 اکتبر 2006، طبق داده های ما، در حال حاضر حدود 30 شرکت از این دست وجود داشته است.علاوه بر این، تمام شرکت های تولیدی پیشرو در 2-3 سال گذشته به طور فعال ظرفیت های خود را افزایش داده اند.

تعداد شرکت های تولید کننده لوله پلی اتیلن اهواز برای تامین آب (هنوز مشمول گواهینامه اجباری نیستند و بنابراین امکان نظارت بر چنین تولیدی وجود ندارد) به طور کلی محاسبه دقیق غیرممکن است (طبق برخی داده ها – حدود 80 مورد از آنها وجود دارد. به گفته دیگران – در حال حاضر بیش از 100).

متأسفانه، تصویر گلگون بازار اوکراین از لوله های پلیمری تحت الشعاع این واقعیت است که همه تولید کنندگان به یک اندازه در مورد کیفیت آن دقیق نیستند.

اجازه دهید عوامل اساسی موثر بر تولید یک لوله با کیفیت را با جزئیات در نظر بگیریم:

مواد خام

تجهیزات

بخش کنترل فنی

لوله

آزمایشگاه تست

ماده خام.

کیفیت مواد اولیه ای که لوله در آینده از آن ساخته می شود نقش بسیار مهمی در کیفیت خود لوله دارد.

به یاد بیاورید که برای تولید لوله های گاز در اوکراین مجاز است فقط از پلی اتیلن لوله از کلاس PE 80 یا PE 100 استفاده شود. برای تولید لوله های آب در کنار PE 80 و PE 100 از PE 63 نیز استفاده می شود.

ما به طور خاص مارک های خاصی را نشان نمی دهیم تا متهم به تعصب نباشیم، اما ذکر می کنیم که پلی اتیلن با کیفیت بالا نمی تواند ارزان باشد.

بنابراین برخی از تولیدکنندگان به منظور افزایش رقابت پذیری محصولات خود، عمدا از پلی اتیلن بی کیفیت استفاده می کنند که آزمایشات لازم را گذرانده و همچنین برای تولید لوله در نظر گرفته نشده است.

ما بر روی آزمایشگاه های اروپایی تمرکز کردیم، زیرا در ایالات متحده استاندارد ASTM D 3350 وجود دارد که طبقه بندی خاص خود را از پلی اتیلن معرفی می کند (خواص پلی اتیلن PE3408 بین خواص PE 80 و PE 100 است).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.