مصرف زیاد گردو درجه یک ایرانی باعث مرگ یک یوزپلنگ ایرانی شد

گردو درجه یک ایرانی ممکن است باعث نقص مادرزادی شود فیتات موجود در گردو ممکن است باعث کمبود آهن شود. زنان باردار بیشتر در معرض کمبود آهن هستند. این ماده معدنی برای بارداری بسیار مهم است. کمبود آن ممکن است منجر به عوارض شود.

کمبود آهن در دوران بارداری نیز ممکن است باعث سقط جنین شود، اگرچه تحقیقات بیشتری در این زمینه مورد نیاز است.

ممکن است با سایر داروها واکنش نشان دهد گردو سیاه ممکن است با سایر داروهایی که ممکن است مصرف کنید تداخل داشته باشد. اگر دارو مصرف می کنید، قبل از مصرف گردو سیاه یا مکمل های حاوی آن با پزشک خود مشورت کنید.

تانن موجود در بدنه ممکن است جذب داروها را کاهش دهد. با این حال، تحقیقات بیشتری برای حمایت از این ادعا مورد نیاز است.

گردو در صورت مصرف بیش از حد ممکن است عوارض نامطلوبی ایجاد کند. همچنین مهم است که گردو مناسب را از بازار انتخاب کنید. در بخش بعدی، نحوه انتخاب و نگهداری گردو برای بهره مندی از حداکثر سود را مورد بحث قرار داده ایم.

گردو

نحوه انتخاب گردو مناسب گردو در سه اندازه کوچک، متوسط ​​و بزرگ وجود دارد. پوسته ها را به طور کامل بررسی کنید. از پوسته هایی که دارای سوراخ و/یا ترک هستند اجتناب کنید. اگر پوسته پوسته شده را انتخاب می کنید، مطمئن شوید که گوشت داخل آن چاق و ترد است.

نحوه نگهداری گردو گردو در یک ظرف در بسته نگهداری می شود

می توانید گردو را در یک ظرف دربسته در مکانی خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید. گردوهای درون پوست با این روش نگهداری می توانند 3 ماه ماندگاری داشته باشند.

پس از جدا شدن پوسته، گردو را می توان حداکثر به مدت شش ماه در یخچال نگهداری کرد. می توانید گردو را در بسته بندی دربسته فریز کرده و به مدت یک سال بدون هیچ آسیبی از آن استفاده کنید.

گردو معمولا طعم غذا را به راحتی جذب می کند. هنگام نگهداری در یخچال یا انجماد، مطمئن شوید که آنها را از مواد غذایی مانند پیاز، کلم یا ماهی دور نگه دارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.