ماسک فیلتردار صنعتی با ارزان ترین قیمت

ماسک فیلتردار صنعتی در انواع سوپاپ دار و بدون سوپاپ با ارزان ترین قیمت بصورت مستقیم از کارخانه عرضه می گردد. همچنین انواع ماسک فیلتر دار آزمایشگاهی، ماسک مخصوص نجاری و ماسک نقاشی نیز توسط همین شرکت بصورت اینترنتی به فروش می رشد. برای مثال قیمت ماسک آزمایشگاهی بصورت عمده حدوداً از ۱۵۰۰ تومان و ماسک نقاشی از ۲ هزار تومان شروع می شود.

ماسک فیلتردار

ماسک فیلتردار صنعتی به منظور تصفیه هوا و گازهای تنفسی به کار می رود. آلودگی موجود در هوای شهرها و محیطهای کارخانه ها و کارگاه های صنعتی موجب می گردد که آلاینده ها از طریق مسیرهای تنفسی وارد بدن شوند و در ریه و بدن انسان رسوب کنند. استفاده نکردن از ماسک فیلتردار در چنین فضاهایی موجب ایجاد بیماریهای تنفسی در سطوح مختلف می گردد.

انواع ماسکهای تنفسی به منظور فیلتر هوا مورد استفاده قرار می گیرند پس به طبع همه آنها فیلتر دار هستند. در واقع انواع ماسکهای تنفسی به دو دسته سوپاپ دار و بدون سوپاپ تقسیم می شوند. انواع ماسک های تنفسی بر اساس دو نوع استاندارد طبقه بندی تولید می شوند. یکی استاندارد آمریکایی NIOSH و دیگری استاندارد اروپایی EN149:2001 است.

طبقه بندی NIOSH

  • ماسک های گروه N: ذرات غیر روغنی (N95، N99، N100)
  • ماسک های گروه R: ذرات مقاوم در برابر روغن (R95، R99، R100)
  • ماسک های گروه P: ذرات عایق روغنی (P95، P99، P100)

ماسک فیلتردار

طبقه بندی EN149:2001

  • ماسک FFP1: حداقل راندمان فیلتراسیون ۸۰ درصد
  • ماسک FFP2: حداقل راندمان فیلتراسیون ۹۴ درصد
  • ماسک FFP3: حداقل راندمان فیلتراسیون ۹۹ درصد

انواع ماسک فیلتردار صنعتی بعنوان ماسک فیلتر دار آزمایشگاهی، ماسک N95 ،ماسک نقاشی و ماسک مخصوص نجاری نیز در حرفه های دیگر شناخته می شوند. عمر مفید ماسک فیلتردار حداکثر ۵ بار است. اما شرایط نگهداری از آن و کیفیت متریال ماسک بر مدت زمان استفاده از ماسک فیلتردار اثر گذار است. امروز در بازار ایران ماسک فیلتردار ایرانی از سهم بزرگی برخوردار است.

ماسک فیلتردار

ماسک فیلتر دار آزمایشگاهی

ماسک فیلتر دار آزمایشگاهی در واقع همان ماسک فیلتردار صنعتی است که در آزمایشگاه ها به کار می رود. هر جایی که خطر آلودگی تنفسی وجود داشته باشد ناگزیر به استفاده از ماسک هستیم. نجارها آن ها را با نام ماسک مخصوص نجاری می شناسند. اما آنچه که قیمت آنها را تعیین می کند سطح طبقه بندی و کیفیت آنها است.

قیمت ماسک آزمایشگاهی FFP1 در حال حاضر ۱۵۰۰ تومان و قیمت ماسک نقاشی FFP2 بدون لایه کربن اکتیو حدود ۲ هزار تومان است. اما صنایع مختلف می توانند مانند انواع دستکش های بهداشتی از جمله دستکش وینیل برای خرید مقرون به صرفه تر بصورت اینترنتی و عمده خرید کنند. این کار در هزینه های آن ها صرفه جویی می کند.

ماسک فیلتر دار آزمایشگاهی

قیمت ماسک آزمایشگاهی

ماسک فیلتر دار آزمایشگاهی دارای انواع مختلفی است. همانگونه که در بالا ذکر شد قیمت ماسک فیلتردار صنعتی به سطوح طبقه بندی و کیفیت آنها بستگی دارد. برای مثال زمانی که سطح آلودگی بالاست هزینه محافظت تنفسی نیز بالا می رود. در شغلی مانند نقاشی اتومبیل که مواد شیمیایی معلق در هوا زیاد است، استفاده از ماسکهای دارای دو لایه کربن بهترین گزینه است. قیمت ماسک نقاشی با این ویژگی که همان قیمت ماسک FFP3 کربن اکتیو است حدود ۵ هزار تومان است.

قیمت ماسک آزمایشگاهی

ماسک فیلتردار صنعتی با ارزانترین قیمت

ماسک فیلتردار صنعتی مورد استفاده بسیاری از کارخانه جات صنعتی از صنایع نفتی مانند پالایشگاه ها گرفته تا صنایع سیمان، کاشی و سرامیک و حتی کارگاه های کوچک ریخته گری است. استفاده از ماسک های ایرانی با کیفیت در چند سال گذشته رشد چشمگیری داشته است. البته ماسک های خارجی نیز بازار خاص خود را دارند.

یکی از ماسک های خارجی معروف در ایران ماسک فیلتردار M3 است. این ماسک دارای انواعی است. بعنوان ماسک فیلتردار آزمایشگاهی، ماسک مخصوص نجاری و ماسک نقاشی مورد استفاده قرار می گیرد. اما در شرایط کنونی یکی از عوامل مهم در یافتن سطح بازار قیمت تمام شده است. خرید مستقیم از کارخانه از طریق خرید اینترنتی ماسک تنفسی می تواند گزینه مناسب برای کاهش سطح هزینه ها باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما