قیمت پخش دستکش لاتکس درجه یک

قیمت پخش دستکش گیلان، از طریق همین مرکز اینترنتی قابل استعلام می باشد. کیفیت محصولات عرضه شده در این مرکز درجه یک و مرغوب است.

دستکش لاتکس چیست؟

دستکش لاتکس در واقع نوعی دستکش مورد استفاده در صنعت پزشکی می باشد.

لاتکس ماده ای است که از مایع شیری رنگی از درختی خاص گرفته می شود و در تولید دستکش ها مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از  دستکش جراحی از مواد لاتکس دار برای کاربر راحت تر و منعطف تر است . همین دلیل باعث کاربرد گسترده این محصول در تجهیزات پزشکی شده است.

استفاده از دستکش های لاتکس دار برای کارهای آزمایشی و معایناتی که در هنگام کار به توجه و لمس دقیق دست نیاز دارند، به صورت عمده رایج می باشد.

انواع دستکش لاتکس دار

قیمت پخش دستکش لاتکس

دستکش های لاتکس دار پزشکی به دو نوع دسته بندی می شوند:

  • دستکش لاتکس دار دار وینیلی
  • دستکش لاتکس دار نیتریلی

دستکش های وینیلی از مواد مصنوعی که شامل کلرید پلی وینیل و روان کننده های نرم می شوند، ساخته شده است. تولید این نوع دستکش به نحوه ای طراحی شده که دیگر آلرژی و حساسیتی برای کاربران ایجاد نمی کند و از این رو این محصول می تواند جایگزین مناسبی برای دستکش های لاتکس دار آلرژی زا باشند.

دستکش های لاتکس دار نیتریلی از پلیمر های سه گانه ای تشکیل شده است که از طریق لاستیک های یکبار ولکانیز شده ساخته شده است.

دستکش نتریلی بسیار منعطف و مقاوم در برابر پارگی می باشد. این محصول نیز غیر آلرژی زا بوده و جایگزینی برای کاربران حساس به دستکش های لاتکس دار آلرژی زا می باشد.

قیمت پخش دستکش لاتکس

قیمت پخش دستکش لاتکس

همان طور که قبل تر گفته شده در صنعت تولید دستکش نیتریل از مواد اولیه متفاوتی استفاده می شود.

قیمت پخش دستکش های لاتکس دار بسته به کیفیت تولیدی مواد اولیه آن ها بسیار متفاوت و متنوع است.

تولید این محصول در کارخانه های مختلفی در ایران انجام می شود و برندهای تولیدی این نوع دستکش ها نیز در بازار با تنوع زیادی رو به رو هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.