فروش دستکش نیتریل مشکی و آبی به قیمت گمرک

مرکز فروش دستکش گیلان کجاست؟ قیمت دستکش نیتریل مشکی چقدر است؟ خرید اینترنتی دستکش نیتریل چگونه است؟ قیمت دستکش آزمایشگاهی و دستکش نیتریل آبی چقدر است؟ بهترین برندهای دستکش نیتریل در بازار دستکش پزشکی ایران کدامند؟ آیا در شهرهای کرج، اصفهان، شیراز، مشهد و تبریز نمایندگی فروش دستکش نیتریل وجود دارد؟

دستکش نیتریل چیست؟

دستکش نیتریل از یک لاستیک مصنوعی ساخته می شود و برای کسانی که به لاتکس طبیعی حساسیت دارند جایگزینی مناسبی برای دستکش جراحی  است. دستکش های نیتریل زمانی که صحبت از مقاومت در برابر سوراخ شدن در میان است، دستکش های فوق العاده ای هستند. دستکش های نیتریل اغلب دارای درجه پزشکی هستند. پس در امور بهداشتی و درمانی بسیار کارآمد هستند.

دستکش نیتریل چیست؟

دستکش معاینه  اغلب فاقد پروتئین طبیعی و ضد حساسیت، دارای مقاومت شیمیایی بسیار خوب در برابر مواد نفتی و حلال ها و خاصیت کشسانی بالایی هستند. در بین انواع دستکش یکبار مصرف قابلیت های بالایی دارد. به همین خاطر دستکش یکبار مصرف نیتریل در صنایع گوناگون از پزشکی و درمانی گرفته تا آزمایشگاه های صنعتی و شیمیایی کاربرد فراوانی دارد. اکثراً دستکش مخصوص آشپزی از نیتریل یا وینیل است.

در طی چند سال گذشته نمایندگی دستکش نیتریل که برندهای ایرانی و خارجی را پوشش می دهد تلاش کرده تا سیستم خرید اینترنتی دستکش نیتریل را راه اندازی کند. این موضوع بدلیل تمرکز زدایی در فروش انجام شده است. در ادامه به تشریح این مورد خواهیم پرداخت.

دستکش نیتریل چیست؟

از کجا دستکش نیتریل ارزان بخریم؟

انواع دستکش پزشکی از متریال های گوناگونی ساخته می شوند و اغلب با نام ماده اولیه خود شناخته شده اند:

  • دستکش لاتکس
  • دستکش نیتریل
  • دستکش نئوپرن
  • دستکش وینیل
  • دستکش نایلونی

از کجا دستکش نیتریل ارزان بخریم؟

انواع دستکش یکبار مصرف بیشتر در امور پزشکی و در درجه بعدی در صنایع مختلف کاربرد دارد. دستکش مخصوص آشپزی، انواع دستکش آزمایشگاهی، انواع دستکش پزشکی، دستکش نیتریل  و غیره همه جز همین دستکش های یکبار مصرف هستند.

از این رو، بسیاری از صنایع درگیر خرید دستکش هستند. دستکش نیتریل از پر کاربردترین دستکش هاست. نمایندگی فروش دستکش نیتریل در سراسر ایران بویژه در مراکز استانها قابل دسترسی است. اما برای برخی که حجم خرید بالایی دارند، خرید مستقیم از کارخانه می تواند به صرفه تر باشد. تنها راه خرید مستقیم سیستم خرید اینترنتی دستکش نتریل است.

از کجا دستکش نیتریل ارزان بخریم؟

نمایندگی فروش دستکش نیتریل مشکی و آبی کجاست؟

تولید کنندگان و واردکنندگان دستکش نیتریل دارای نمایندگی فروش در سراسر ایران هستند. پخش دستکش نیتریل با این نمایندگی ها است. برای استعلام قیمت دستکش نیتریل مشکی و خرید دستکش نیتریل آبی می توان به این نمایندگی ها مراجعه کرد. اما با توجه به نفوذ روز افزون دیتکش یکبار مصرف و یکبار مصرف در مشاغل گوناگون، خرید انواع دستکش ها با قیمت مناسب به یک اولویت در بخش خریدها تبدیل شده است.

خرید مستقیم از وارد کننده یا تولید کننده می تواند موجب کاهش هزینه شود. برای این کار بازرگانی رزمد سیستم خرید اینترنتی دستکش نیتریل بصورت عمده را راه اندازی کرده است تا از طریق آن بتوان خرید را با قیمت پایه انجام داد. برای مثال در این سیستم قیمت دستکش نیتریل spa و دستکش نیتریل evolve که دو برند خارجی هستند، در سطح مبادی ورودی یا همان گمرک محاسبه می شود.

نمایندگی فروش دستکش نیتریل مشکی و آبی کجاست؟

لیست قیمت دستکش نیتریل

دستکش های نیتریل با طیفی مختلفی از کیفیت و با برندهای گوناگون در بازار دستکش پزشکی ایران عرضه می شوند. از برندهای مالزیایی، چینی، هندی گرفته تا تولیدات داخلی همه دارای بازار خاص خود هستند. قیمت دستکش نیتریل مشکی بصورت عمده از ۳۵ تومان تا ۸۰ هزارتومان است.

بخاطر اینکه در سال گذشته قیمت ثابتی وجود نداشته است، نمایندگی فروش دستکش نیتریل هر هفته لیست قیمت انواع دستکش پزشکی را اعلام می کند. برای اطلاع از لیست قیمت انواع دستکش یکبار مصرف می توانید با واحد فروش ما در تماس باشید تا با برخورداری از مشاوره رایگان و اطلاع از برندهای گوناگون بهترین تصمیم خرید را اخذ نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.