فروش دستکش لاتکس بدون پودر با قیمت کارخانه

شرایط فروش دستکش لاتکس بدون پودر ایرانی بگونه ای است که می توان خریدهای عمده را با قیمت کارخانه انجام داد. قیمت دستکش لاتکس حریر اکنون ۱۹ هزار تومان است. قیمت انواع دستکش حریر ایران مانند دستکش لاتکس اپی پرفکت و دستکش نیتریل نیز به همین صورت تعیین می شود.

انواع دستکش لاتکس کدامند؟

دستکش های یکبار مصرف بعنوان یک مانع محافظ در برابر میکروب ها و باکتریها عمل می کنند. هنگامی که کاربران از دستکش بطور صحیح استفاده کنند از خود در برابر آلودگی ها محافظت کرده اند. دستکش های پزشکی به دو نوع دستکش لاتکس جراحی و معاینه تقسیم می شوند که چندین متریال ساخته می شوند. یکی از این دستکش ها دستکش لاتکس است که با توجه به ایجاد آلرژی که لاتکس برای برخی افراد ایجاد می کند، باید با احتیاط استفاده شود.

دستکش نیتریل نوع دیگری از دستکش پزشکی است که می تواند جایگزین مناسبی برای استفاده از لاتکس باشد زیرا حساسیتی ایجاد نمی کند. از سوی دیگر در صنایع نیز به دلیل مقاومت شیمیایی و فیزیکی زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. دستکش لاتکس معاینه در دو نوع پودری و بدون پودر تولید می شود. اما آمار فروش دستکش لاتکس بدون پودر نسبت به نوع پودری آن بیشتر است. این موضوع بدلیل احتمال انتقال پودر به مسیرهای تنفسی و بافت می باشد.

انواع دستکش لاتکس کدامند؟

لیست قیمت دستکش لاتکس بدون پودر

استفاده از دستکش در حال حاضر یکی از بخش های اصلی مراقبت های بهداشتی است. استفاده از دستکش نقش کلیدی در کاهش انتقال میکروارگانیشم ها بین کارکنان بهداشتی  و بیمران و بالعکس دارد. دستکش گیلان  نیز از قرار گرفتن پوست در معرض مواد شیمیایی، مواد خطرناک و مواد پاک کننده جلوگیری می کند.

از طریق سایت ها و نمایندگی ها ی معتبر فروش دستکش لاتکس بدون پودر می توان از قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت و قیمت دستکش لاتکس حریر مطلع شد. با توجه به تجربه مصرف کنندگان، تمایل به استفاده از دستکش لاتکس پودری کمتر است. البته دلیل آن در بالا گفته شد.

لیست قیمت دستکش لاتکس بدون پودر

خرید دستکش جراحی لاتکس بصورت مستقیم

دستکش جراحی بیشتر در مراکز بیمارستانی و جراحی، دامپزشکی و دندان پزشکی کاربرد دارد. استفاده از این نوع دستکش ها خطر ابتدا به بیماری های ویروسی خطرناک مانند هپاتیت C و HIV را کاهش دهد. دستکش های پزشکی به دو نوع جراحی و معاینه تقسییم می شوند. این دستکش ها می توانند از جنس لاتکس، دستکش جراحی نئوپرن و وینیل باشند.

انتخاب اینکه چه دستکشی مناسب تر است به نوع کاری که قرار است با آن انجام داد، بستگی دارد. در ایران شرکت تولیدی دستکش حریر ایران انواع دستکش پزشکی را تولید می کند. قیمت دستکش حریر ایران را می توان از طریق نمایندگی ها و یا در سایت های معتبر جستجو کرد. برای مثال اکنون قیمت دستکش جراحی حریر بصورت عمده ۲ هزار تومان است.

خرید دستکش جراحی لاتکس بصورت مستقیم

شرایط فروش دستکش لاتکس بدون پودر با قیمت کارخانه

مراکز درمانی، بیمارستان ها و یا فروشندگان همکار برای اینکه بتوانند بصورت مستقیم از کارخانه خرید کنند بایستی با نمایندگی فروش  دستکش معاینه بدون پودر ارتباط بگیرند. خرید اینترنتی دستکش لاتکس این کار را آسان می کند. برای این کار ابتدا با مدیریت فروش ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم در خصوص لیست قیمت دستکش های پزشکی را دریافت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.