فروش دستکش لاتکس ایران

فروش دستکش لاتکس ایران چگونه انجام می شود؟ آیا فروشگاه های آنلاین و سایت های خرید فروش اینترنتی، نقش به سزایی در پخش و فروش دستکش لاتکس در ایران دارند یا نه؟ قیمت در این مراکز فروش و نمایندگی های مجازی بیشتر است یا مغازه های فروش حضوری؟

دستکش لاتکس در ایران به تازگی تولید شده و کیفیت آن به اندازه ای است که خریداران کمتر در پی دستکش لاتکس خارجی هستند و این یک موفقیت بزرگ برای ایران به شمار می رود. یکی از راه های بسیار مناسب، خرید اینترنتی دستکش جراحی می باشد.

در بازار ایران، دستکش لاتکس فروش خوبی دارد. البته نمی توان گفت که تنها در ایران اینطور می باشد. بلکه دستکش لاتکس به خاطر نامحدود بودن گستره مصرفش، کلاً در بازار جهانی متقاضی زیادی دارد.

در بازار مجازی، فروش دستکش لاتکس ایران با قیمتی استثنایی آغاز شده است که افراد می توانند از این طریق، خرید عمده و جزئی را با قیمتی باورنکردنی انجام دهند.

اما ابتدا لازم است با برخی از برند های دستکش لاتکس آشنا شوید.

فروش دستکش لاتکس ایران

موجودی انواع دستکش لاتکس

موجودی انواع دستکش لاتکسدستکش لاتکس با توجه به موارد مصرفش، ساختار های مختلفی دارد.

مثلاً دستکش هایی که خانم های خانه دار برای نظافت از آن استفاده می کنند، متفاوت است با دستکش لاتکس هایی که مخصوص جراحی بوده و مورد نیاز پزشکان می باشد. به هر حال، انواع دستکش جراحی  و غیر پودری، استریل و غیر استریل در بازار خرید فروش می شود که در سه سایز و دو ساق و دو ضخامت به بازار عرضه می گردد.

سایز ها:

 • اسمال
 • مدیوم
 • لارج

ساق ها:

 • کوتاه
 • بلند

ضخامت ها:

 • نازک
 • ضخیم

تولیدکننده دستکش لاتکس در ایران

تولیدکننده دستکش لاتکس در ایرانتولیدکننده دستکش گیلان  در ایران، مجموعه های تازه کاری هستند که چند وقتی است فعالیت خود را در حوزه تولید دستکش لاتکس آغاز نموده اند.

تولیدی هایی که دستکش های لاتکس مخصوص نظافت در لیست محصولاتشان وجود دارد عبارتند از:

 • گل مریم
 • بیو مکس
 • سوپر مکس

و … .

این برند ها با در نظر داشتن پارامتر های زیر، بهترین ها را روانه بازار فروش می کنند:

 • کیفیت مواد اولیه
 • بهداشت و استاندارد خط تولید
 • قدرت خرید مردم
 • قیمت تمام شده و نهایی

سایت فروش دستکش لاتکس ایران سایت بازار دستکش ایران و یا سایت بازار وسایل پزشکی، سایت فروش دستکش لاتکس ایران هستند که با سفارش انبوه از این سایت، موفق خواهید شد انواع دستکش لاتکس را با قیمتی کمتر از بازار تهیه کنید. از کارخانه دستکش لاتکس می توان بهترین آن را خرید.

اگر سایت فروش دستکش معاینه ایران را سر بزنید، خواهید توانست:

 • به لیست قیمت دسترسی پیدا کنید.
 • خرید فروش اینترنتی و بدون حضور در محل را انجام دهید.
 • از مشاورین درخواست راهنمایی کنید.
 • با برند های ایرانی و خارجی آشنا شوید.

مرکز فروش انواع دستکش های جراحی یکبار مصرف

مرکز فروش انواع دستکش های جراحی یکبار مصرف

از مرکز فروش انواع دستکش جراحی یکبار مصرف، می توان این محصول را در رنگ ها، کیفیت ها و سایزهای گوناگونی تهیه کرد. مراکز مختلفی در سر تا سر ایران وجود دارند که انواع دستکش بیمارستانی و جراحی را ارائه می دهند. در این مراکز می شود خرید نوع با کیفیت این کالا را انجام داد. دستکش نیتریل مدل های گوناگونی دارند.

اگر نیاز به خرید این گونه از محصول دارید، می توانید با مراجعه به این مراکز به گونه کلی و یا تکی خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. جالب است که بدانید، از این دستکش ها نه تنها می شود در اتاق عمل استفاده کرد، بلکه کاربردهای زیاد دیگری هم دارد. در هر صورت این مدل از دستکش، دارای قیمت های متفاوتی می باشد.

در هر جایی از کشور که زندگی می کنید، می توانید به بازار تجهیزات جراحی سر بزنید و این گونه از دستکش ها را تهیه نمایید. در بازار دستکش های جراحی را در مدل های متفاوتی به فروش می رسانند که می توان به دستکش جراحی ساق بلند و دستکش جراحی مچی اشاره کرد.

خرید اینترنتی انواع دستکش های جراحی

خرید اینترنتی انواع دستکش های جراحی

خرید اینترنتی انواع دستکش های جراحی از فروشگاه های گوناگون آنلاین امکان پذیر می باشد. سایت های زیادی وجود دارند که عرضه دستکش جراحی را در مدل ها و طرح های مخلتفی انجام می دهند. این سایت ها قیمت دستکش جراحی را هم به نسبت بازار پایین تر حساب می کنند و می توان خرید ارزانی را از آنان انجام داد.

شما به هر مدل از دستکش جراحی ای که نیاز داشته باشید، می توانید از این سایت ها پیدا کنید. این بدان معنی می باشد که تنوع در اینترنت بیشتری از بازار خرید و فروش وجود دارد و اغلب شرکت های وارداتی و تولیدی نیز در وهله نخست، محصولات خود را در اینترنت به فروش می گذارند. می توان تازه ترین محصولات را در سایت ها مشاهده کرد.

خرید اینترنتی دستکش جراحی در انواع گوناگون مزیت های زیادی دارد که یکی از آن ها خرید ساده و راحت می باشد. شما در هر زمان از روز که فرصت پیدا کردید، می توانید موبایل خود را بردارید و وارد سایت های معتبر شوید و خرید را به هر اندازه ای که نیاز دارید انجام دهید. این خدمات ۲۴ ساعته ارائه می دهند.

فروش دستکش جراحی به صورت کلی و جزئی در سایت های رسمی انجام می شود و می توان با مراجعه به بهترین دستکش جراحی را با قیمت ارزان تهیه کرد.

مشخصات انواع دستکش های جراحی لاتکس

مشخصات انواع دستکش های جراحی لاتکسدستکش های جراحی لاتکس، از جمله محصولاتی می باشد که کاربرد زیادی در مراکز درمانی دارد. این نوع از کالا را می شود از مراکز فروش تجهیزات پزشکی و همچنین داروخانه های مختلفی تهیه کرد. با مراجعه به این منابع، قادر خواهید بود که مشخصات این گونه از دستکش را هم به دست آورید و طبق خواسته خود آن را انتخاب نمایید.

دستکش لاتکس، فروش زیادی در بازار دارد و به نوعی در مواردی غیر جراحی نیز از آن کار می گیرند. برای خرید دستکش لاتکس بهتر است که به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. قیمت دستکش لاتکس در این فروشگاه ها منصافانه ارائه می گردد. اما از جمله مشخصات انواع دستکش جراحی لاتکس می توان به این موارد اشاره نمود:

 • دستکش پودری لاتکس
 • دستکش بدون پودر لاتکس
 • دستکش نیمه پودری لاتکس

انواع مدل های دستکش های جراحی جدید

انواع مدل های دستکش های جراحی جدید

دستکش های جراحی انواع گوناگونی دارند که در طرح های جدید هم می شود آنان را از بازار تهیه نمود. این گونه از دستکش ها را می شود با جنس های متنوعی هم در بازار مشاهده نمود و اقدام به خرید شان کرد. از جمله جنس هایی که در بازار ارائه می شوند، این ها می باشند که فروش شان خوب است:

 • دستکش وینتیل
 • دستکش نیتریل
 • دستکس لاتکس

از جمله مدل های این گونه از محصول هم همان گونه که در بالا به آن اشاره گردید، می شود از دستکش جراحی بلند و کوتاه نام گرفت. در هر صورت شما می توانید با مراجعه به بازار، دستکش جراحی ایرانی و خارجی را در مدل ها و انواع گوناگونی پیدا کنید و در اتاق عمل از آن استفاده نمایید. این دستکش ها رنگ های متفاوتی را نیز دارا می باشند.

کاربرد مدل های مختلف دستکش های جراحی

کاربرد مدل های مختلف دستکش های جراحی

از مدل های مختلف دستکش های جراحی، در اتاق عمل استفاده می کنند. از این گونه دست کش ها، پزشکان، پرستاران و افراد خدماتی کار می گیرند و آن را در هنگام عمل کردن، به دست می نمایند. البته باید گفت که تنها کاربردشان در اتاق عمل نمی باشد و می توان از آن در موارد مختلف دیگری از جمله معاینه و تزریقات هم استفاده کرد.

از جمله موارد کاربرد این گونه از دستکش می توان به این ها اشاره کرد: در دندان پزشکی ها، در آزمایشگاه ها، در داروسازی ها، استفاده آن توسط کارکنان امداد و نجات، خانه دارها، آشپزخانه ها و ده ها مورد دیگر. شما در هر جایی که فکرش را می نمایید، می توانید از این گونه دستکش های کاربردی نهایت استفاده را ببرید.

هر کدام از این دستکش ها انواع مختلفی دارد که در بالا به آن اشاره گردید. به دلیل انعطاف پذیری بالا و همچنین راحت بودن انگشتان در آن، موارد کاربردشان گوناگون است. در این میان باید ذکر کرد که نوع دستکش لاتکس، به دلیل موادی که در آن بکار برده می شود، شاید برای حساسیت زا باشد؛ پس در هنگام به این نکته توجه داشته باشید.

عمده فروشی دستکش های لاتکس در بازار ایران

عمده فروشی دستکش های لاتکس در بازار ایران

عمده فروشی دستکش های لاتکس در بازار ایران توسط مراجع مختلفی صورت می گیرد. برای نمونه شما می توانید به شرکت هایی که در کار تولید و یا واردات این گونه از کالا هستند سر بزنید. این شرکت ها دفاتر فروشی دارند که مراجعین به آن جا رفته و سفارش هر گونه دستکش لاتکسی را که خواسته باشند، ارائه می دهند.

از این طریق می توان دستکش لاتکس ایرانی را به قیمت های بسیار مناسبی تهیه کرد و در ضمن از فروش آن سود زیادی به دست آورد. در هر صورت بایستی متذکر شد که خرید عمده با قیمت های پایین تری انجام می شود و به همین دلیل است که بیمارستان ها و مراکز درمانی مختلف، خرید را به صورت عمده انجام می دهند.

در همین حال، اگر دسترسی به کارخانه ها و شرکت های وارداتی مقدور نبود، می توان به نمایندگی های که در شهرهای مختلفی پراکنده هستند، مراجعه نمود. این نمایندگی ها عرضه کننده مستقیم و عمده محصول می باشند. شما می توانید با کیفیت ترین نوع دستکش لاتکس در بازار را از آنان تهیه نمایید و در هر کاری مورد استفاده قرار دهید.

بهترین قیمت فروش انواع دستکش جراحی

بهترین قیمت فروش انواع دستکش جراحی

با مراجعه به مراکز مختلفی که عرضه کننده انواع دستکش جراحی می باشند، می توانید با بهترین قیمت این محصول را در هر نوعی که خواسته باشید، تهیه کنید. در شهرهای مختلف کشورمان مراکز گوناگونی وجود دارند که عرضه کننده این کالای کاربردی می باشند.

در این بازارها، فروشندگانی فعالیت می نمایند که عرضه کننده دستکش جراحی با نرخ های پایینی می باشند. خرید دستکش جراحی از این بازارها بسیار به صرفه می باشد و به همین دلیل است که بیشتر خریداران به دنبال چنین بازارهایی می گردند.

از جانب دیگر، خریدار می تواند به سایت های گوناگون اینترنتی نیز برای تهیه این کالا با قیمت مناسب مراجعه نماید.

باید گفت که قیمت فروش این گونه از دستکش ها بستگی به موارد مختلفی دارد که کیفیت در راس آن ها قرار دارد. سپس می شود به نوع برند و همچنین میزان خرید اشاره کرد. اگر شما محصول را به صورت عمده خریداری نمایید، می توانید آن را با تخفیف های ویژه بخرید.

عرضه دستکش جراحی لاتکس کم پودر

عرضه دستکش جراحی لاتکس کم پودرعرضه دستکش جراحی لاتکش کم پودر، به صورت کلی و جزئی صورت می گیرد. در این حوزه، شرکت های مختلفی هستند که در بازار فعال می باشند. آنان این محصول را یا تولید کرده و یا این که از کشورهای دیگر وارد می نمایند. این عرضه کنندگان، محصولاتی را به فروش می رسانند که از کیفیت خوبی برخوردار می باشند.

این نوع از کالا برای آن شمار از کسانی که به دستکش های با پودر یا بدون پودر عادت ندارند، توصیه می شود. دستکش های کم پودر، بسیار راحت هستند و به راحتی انگشتان در آن تکان می خورند و شما احساس لغزندگی زیادی در آن نخواهید نمود. این نوع از دستکش به شما کمک می کند که در هنگام کار، بسیار احساس راحتی داشته باشید.

عرضه کنندگان این دستکش ها از راه های متفاوتی محصولات خود را به فروش می گذارند. برای نمونه آنان لاتکس را در سطح داروخانه ها و یا مراکز درمانی پخش می کنند یا این که کالا را در سایت های اینترنتی برای فروش می گذارند تا خریداران خود وارد سایت شده و اقدام به خریدا نمایند.

شرکت پخش انواع دستکش جراحی لاتکس مالزی

شرکت پخش انواع دستکش جراحی لاتکس مالزیشرکت پخش انواع دستکش جراحی لاتکس مالزی، در اصل وارد کننده این محصول از این کشور آسیای شرقی می باشد. اغلب دستکش های خارجی ای که در بازار عرضه می گردند، از مالزی وارد گردیده اند و به همین دلیل می توان آن ها را به راحتی از مراجع مختلفی تهیه نمود و مورد استفاده قرار داد.

این دستکش ها در رنگ ها، سایز ها و کیفیت های متفاوتی به بازار داخلی کشورمان عرضه می شوند. شرکت هایی که در کار پخش این کالا هستند، آن را به قیمت های متنوعی به فروش گذاشته که می توان با جستجوی بیشتری، شرکت هایی را پیدا کرد که قیمت هایی زیر بازار را ارائه می دهند.

روی هم رفته باید گفت که شرکت های پخش کننده در هر شهری فعالیت می کنند و شما نباید نگران این باشید که چگونه باید آن را تهیه کنید. ساده ترین راه این است که به سایت های اینترنتی گوناگون سر بزنید. در این سایت ها عرضه این محصول انجام می پذیرد و قیمت هایش هم مناسب می باشد.

فروشنده مدل های متنوع دستکش های پزشکی

فروشنده مدل های متنوع دستکش های پزشکیفروشنده مدل های متنوع دستکش های پزشکی، این کالا را از برندهای مختلفی خریداری کرده و سپس به صورت جزئی در اختیار مشتریان قرار می دهد. عمدتاً داروخانه ها و فروشگاه هایی که کالای پزشکی را عرضه می دارند، فروشندگان مطمئنی در این حوزه هستند.

در بالا گفتیم که که این دستکش ها چه مدل هایی دارند. در این جا می خواهیم به این نکته اشاره نماییم که شما در کنار مدل های گوناگونی می توانید در رنگ های متفاوتی هم  دستکش پزشکی را در بازار پیدا کنید. مثلاً: دستکش های آبی، صورتی، سفید، خاکستری، بنفش، قرمز، مشکی و غیره.

فروشنده این نوع از دستکش، شما هر نوع رنگی را که خواسته باشید، برای تان عرضه می نماید. تاکید ما این است که حتماً برای خرید به فروشگاه هایی مراجعه کنید که برندهای مرغوب را عرضه می کنند و در همین حال کالایی تضمینی در اختیارتان می گذارند. این فروشگاه ها دارای اعتبار خاصی در بازار خرید و فروش هستند.

در هر شهری که ساکن هستید، به آسانی قادر خواهید بود که فرشندگان معتبر را پیدا کنید و خرید دستکش پزشکی را در انواع گوناگون از آنان انجام دهید.

سایزبندی دستکش های لاتکس در بازار

سایزبندی دستکش های لاتکس در بازار دستکش های لاتکس موجود در بازار را می شود در اندازه های مختلفی پیدا کرد. شرکت های تولید کننده برای این که همه اقشار جامعه بتوانند به خوبی از این محصول استفاده کنند، آن را سایز بندی نموده اند. این گونه دیگر دستکش کوچک و یا بزرگ نمی باشد و دست هم در آن احساس راحتی دارد.

اما سایز بندی های این دستکش ها بر اساس استاندارد جهانی انجام می شود که به بزرگ، کوچک و متوسط تقسیم می شوند. در اصطلاح بازاریان این دستکش ها در این سایزها به فروش می رسند:

 • سایز ۶٫۵
 • سایز ۷
 • سایز ۷٫۵
 • سایز ۸
 • سایز ۸٫۵

بزرگترین تولید کننده های دستکش های جراحی

بزرگترین تولید کننده های دستکش های جراحیبزرگترین تولید کننده های دستکش جراحی، محصول شان را از مواد اولیه مختلفی تولید می کنند. این شرکت ها در گوشه و کنار کشورمان فعالیت می کنند و نیاز بازار لوازم پزشکی را به نوعی بر طرف می نمایند. از آنان می توان دستکش استریل و بدون استریل، پارچه ای و غیره را خریداری کرد.

تولیدی های بزرگ در تلاش هستند تا با ارائه بهترین نوع محصول، دیگر نیازی به کالای خارجی نباشد. در این زمینه تا اندازه ای موفق بوده اند و حتی برخی از آنان محصولات شان را به خارج از کشور هم صادر می کنند.

برای این که بتوانید دستکش های جراحی این شرکت های برند را تهیه کنید، می توانید به مراکز خرید و فروش تجهیزات پزشکی حضوری و غیر حضوری سر بزنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.