فروش انواع دستکش لاتکس مخصوص جراحی

 • فروش انواع دستکش های لاتکس مالزی و ایرانی با قیمت استثنایی
 • نوسانات قیمت دستکش لاتکس حریر و قیمت دستکش spa glove در بازار دستکش پزشکی ایران
 • قیمتت دستکش آزمایشگاهی در نمایندگی دستکش spa
 • امکان خرید اینترنتی دستکش وینیل و نیتریل به صورت عمده برای نمایندگان، مراکز درمانی و همکاران
دستکش لاتکس جراحی، دستکش جراحی مدی اسمارت
دستکش لاتکس جراحی

انواع دستکش یکبار مصرف | کارخانه دستکش پزشکی در ایران

یکی از پر مصرف ترین کالاهای پزشکی در بخش درمان، بخش مراقبت های خانگی، صنایع غذایی و کارخانجات صنعتی دستکش های یکبار مصرف پزشکی هستند. استفاده از این دستکش ها از اواخر قرن ۱۸ و اوایل قرن ۱۹ میلادی آغاز شد. بیشتر اوایل عمدتا تکیه بر دستکش ها لاتکس بود که از لاتکس طبیعی بدست می آمد.

به مرور متریال های دیگر پا به عرضه دستکش های یکبار مصرف پزشکی گذاشتند. که عبارتند از:

 • دستکش نایلونی یکبار مصرف
 • دستکش وینیل
 • دستکش لاتکس
 • دستکش نیتریل
 • دستکش نئوپرن
انواع دستکش پزشکی، دستکش یکبار مصرف، دستکش وینیل، نیتریل و لاتکس
انواع دستکش یکبار مصرف

هر یک از این دستکش ها بر حسب متریال اصلی آنها نام گذاری شده اند. از سوی دیگر، هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. با توجه به اینکه لاتکس طبیعی ممکن است به بروز حساسیت برای برخی از افراد منجر شود، به مرور دستکش های نیتریل بازار بزرگتری را در اختیار خود گرفتند.

پیش بینی می شود که تا ۱۰ سال آینده بزرگترین سهم بازار در اختیار دستکش نیتریل قرار بگیرد زیرا هم دوستدار محیط زیست هستند و هم قابل بازیافت. این دستکش ها نسبت به لاتکس از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند و همچنین مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالایی نسبت به سایر دستکش ها بجز نئوپرن دارند.

دستکش نیتریل پزشکی، دستکش نیتریل بدون پودر
دستکش نیتریل

ناگفته نماند در آینده نزدیک نیز دستکش های نئوپرن پیشرفت چشمگیری در این حوزه خواهند داشت. هنوز آنچنان که باید فراگیر نشده اند. اما در خصوص نیتریل می توان گفت که در شرایط فعلی سهم قابل توجهی از بازار را در اختیار خود قرار گرفته اند. این موضوع به دلیل ایمنی بالاتر آنهاست.

در ایران فروش انواع دستکش لاتکس هنوز رایج تر است. اما دستکش نیتریل هنوز سهم قابل توجهی از این بازار را بدست نیاورده است. اما در کشورهای همسایه ما مانند ترکیه استفاده از دستکش نیتریل بسیار رواج یافته است.

دستکش لاتکس spa glove، دستکش لاتکس اپی پرفکت
دستکش لاتکس معاینه و جراحی

قیمت دستکش spa glove

دستکش نیتریل spa یک انتخاب محبوب برای محافظت از دست در مصارف پزشکی و صنعتی است. دستکش های نیتریل دستها را در برابر بیشتر مواد شیمیایی و عوامل عفونی محافظت می کنند. قیمت دستکش نیتریل spa همچون سایر دستکشها تحت تاثیر نوسانات ارزی، قیمت مواد اولیه ، میزان تقاضا در بازار دستکش پزشکی قرار می گیرد.

دستکش معاینه spa به جلوگیری از آلودگی بین مراقبین و بیماران کمک می کند. دستکش معاینه spa دستکش های یکبار مصرف هستند که در معاینات پزشکی به کاربران کمک کنند تا از عوامل بیماری زا در امان باشند. دستکش های معاینه به صورت استریل یا غیر استریل موجود است ، در حالی که دستکش های جراحی عموماً استریل هستند.

فروش دستکش spa در نمایندگی های معتیر دستکش spa انجام می پذیرد. برای اطلاع از قیمت های به روز دستکش spa  می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

دستکش لاتکس spa، دستکش معاینهspa
دستکش لاتکس spa

قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت

دستکش اپی پرفکت بدون پودر یکی از رایج ترین دستکش های یکبار مصرف در بازار دستکش پزشکی ایران می باشد. برای اطلاع از قیمت دستکش لاتکس حریر می توانید با نمایندگی های دستکش اپی پرفکت تماس حاصل فرمایید.

دستکش های ساخته شده از وینیل به گونه ای ساخته شده اند که قابلیت کشش و تطبیق پذیری را دارند ، در حالی که می توانند در مقابل پانچ ها ، کشش و ساییدگی و پارگی عمومی نیز مقاومت کنند. آنها می توانند برای کارهای بهداشتی و نگه داشتن دست در مقابل آلودگی ، مورد استفاده قرار گیرند. خرید اینترنتی دستکش وینیل به صورت عمده امکان خرید مقرون به صرفه  را برای مراکز پزشکی، صنعتی، غذایی و غیره فراهم می آورد.

از برندهای معتبر دستکش وینیل در بازار دستکش پزشکی می توان از دستکش وینیل حریر، STM، مدی اسمارت، مای گلاو(MY GLOVE)، Atmed و غیره نام برد.

دستکش لاتکس اپی پرفکت، دستکش وینیل حریر
دستکش لاتکس اپی پرفکت

دستکش لاتکس جراحی چیست؟

دستکش لاتکس مخصوص جراحی، دستکش هایی است که با حساسیت بالا که قاعده تولید پیچیده ای دارد و با دستکش های معمولی لاتکس که در بازار خرید فروش می شود و بسیار راحت در دسترس عموم می باشد، فرق می کند.

دستکش لاتکس جراحی چندین و چند گونه دارد:

 • دستکش پودری
 • دستکش غیر پودری
 • دستکش استریل
 • دستکش غیراستریل
 • دستکش روکش دار

و … .

در کل، دستکش جراحی را از روی مواد آن نام گذاری می کنند که از نام دستکش لاتکس بر می آید که از چه ماده ای تهیه و تولید شده است.

دستکش لاتکس جراحی چیست؟
دستکش لاتکس جراحی بدون پودر

ویژگی انواع دستکش لاتکس جراحی

همانطور که می دانید، تنوع بالایی از دستکش پزشکی و جراحی در بازار موجود است که ویژگی های منحصر به فرد نوع لاتکس، بازار فروش آن را پررونق تر نموده.

این ویژگی ها عبارتند از:

 • راحت
 • با دوام
 • دارای انعطاف پذیری بالا
 • محافظت متوسط

و … .

این ویژگی ها سبب شده تا اول از هر چیز، دستکش لاتکس جراحی انتخاب جراحان باشد. به جز کسانیکه آلرژی داشته و پوست های حساسی دارند.

دستکش بدون لاتکس جراحی، دستکش نیتریل بدون پودر مخصوص جراحی، دستکش ضد حساسیت
دستکش نیتریل جراحی ضد حساسیت

سایت فروش انواع دستکش لاتکس

اگر سری به سایت وسائل پزشکی بزنید، بی شک با یک سرچ کوتاه به انواع دستکش لاتکس مخصوص جراحی دست خواهید یافت. در این سایت، فروش انواع دستکش لاتکس جراحی با قیمت های تخفیفی انجام می شود و قیمت فروش پایین را نمی توان دلیلی بر کم کیفیت بودن آن دانست.

بیشتر بخوانید: دستکش مشکی آرایشگری

سایت فروش انواع دستکش لاتکس
انواع دستکش لاتکس جراحی دستکش دندانپزشکی

در کل، قیمت فروش انواع دستکش لاتکس به پارامتر های زیر وابسته است:

 • تولید داخلی بودن یا وارداتی بودن
 • مقدار تقاضا و عرضه
 • مقدار صادرات و واردات
 • و خیلی دیگر چیزها.
1

 1. سلام
  تا ۱۰ سال آینده بزرگترین سهم بازار در اختیار دستکش های نیتریل قرار بگیرد زیرا هم دوستدار محیط زیست هستند و هم قابل بازیافت. این دستکش ها نسبت به لاتکس از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند و همچنین مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالایی نسبت به سایر دستکش ها بجز نئوپرن دارند.
  ممنون بابت محصول عالی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.