فروش ارزان دستکش لاتکس

فروش ارزان دستکش لاتکس ، از طریق مرکز های فروش اینترنتی محصولات آرایشی و بهداشتی با قیمت مناسب و کیفیت عالی برای تمامی مصرف کنندگان امکان پذیر شده است.

تولید دستکش لاتکس در ایران

فروش ارزان دستکش لاتکس

امروزه معمولا استفاده از دستکش گیلان  به اصطلاح یک بار مصرف در صنایع آشپزی، پزشکی، آزمایشگاهی، آرایشگری، رن گاری و … به وضوح دیده می شود.

صنعت تولید این نوع محصول دارای قدمت طولانی می باشد ولی با پیشرفت علم و تکنولوژی های متنوع روز به روز شاهد افزایش کیفیت در این وسایل می باشیم.

در تولید دستکش جراحی بیشتر از مواد لاتکس دار استفاده می شود. لاکتس در واقع برای پوشش دهی آخر  دستکش معاینه استفاده می شود و همین ماده باعث انعطاف پذیری و کشش و خمش فوق العاده محصول می شود.

امروزه در ایران برای تولید اکثر دستکش ها، کاندوم ها، سر شیشه های نوزادی از لاتکس به صورت عمده استفاده می شود.

صنعت تولید و مصرف لاتکس بسته به شرایط متفاوت می تواند دارای قابلیت های متنوعی باشد.

در زمینه تولید محصولات لاتکسی توجه به مراحل زیر ضروری می باشد.

  • شناخت انواع لاتکس
  • انتخاب لاتکس سازگار
  • روش فرآیند تولیدی لاتکس

بررسی و توجه به این مراحل می تواند از نظر اقتصادی تولید محصولات لاتکس دار را توسعه بخشد.

انواع لاتکس موجود در بازار

جالب است بدانید مواد لاتکس دار بر اساس منبع استخراج شامل چهار دسته می شود که می توان در این زمینه به لاتکس های سنتزی، لاتکس های مصنوعی، لاتکس های طبیعی و لاتکس های اصلاح شده اشاره کرد.

لاتکس های مورد استفاده در زمینه تولید دستکش های پزشکی از نوع لاتکس های طبیعی می باشند زیرا این محصولات به صورت طبیعی از درخت و گیاه فرآوری می شوند و با پوست انسان سازگار می باشند.

استفاده از لاتکس های سنتزی، اصلاح شده و مصنوعی جهت تولید دستکش های مخصوص صنایع ساختمان سازی و رنگ کاری و نقاش کاری استفاده می شود.

فروش ارزان دستکش لاتکس

فروش ارزان دستکش لاتکس

امروزه خرید مستقیم و بدون واسطه و مقرون به صرفه تنها از طریق اینترنت امکان پذیر است. خرید اینترنتی در وهله اول دارای مزایایی همچون حذف واسطه ها، کاهش هزینه های رفت و برگشت، سریع و مطمعن و… می باشد.

جهت خرید و فروش ارزان قیمت دستکش نیتریل می توانید با مشاورین مجموعه ما تماس برقرار نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.