فردی که بادام سنگی مامایی را در زیر آب دریا مصرف می کند

این درخت بادام سنگی مامایی همچنین نماد ازدواج، ثروت و خوشبختی خانواده بود. در هانوفر، آلمان، جمعیت بر سر داماد فریاد زدند «فندق، فندق!» و سه بعدی بعد از عروسی، عروس فندق را برای نشان دادن اینکه ازدواج به پایان رسیده است به دست داد (مرجع Solà and Anglès46، مرجع Kane48).

در روسیه، در مراسم عروسی، مادرشوهر به سمت داماد فندق و جو پرتاب می‌کرد، در حالی که در سیوتادلا (منورکا، جزایر بالئاریک) مردان جوان در جشن‌های «سنت جوآن» به دختران ازدواج‌کرده پوسته فندق پرتاب می‌کردند. مرجع شوالیه و گریبرانت42).

پسته
افسانه ها حاکی از آن است که ملکه سبا پسته ها را به عنوان یک غذای سلطنتی انحصاری در نظر گرفته است و تا آنجا پیش می رود که مردم عادی را از کشت آجیل برای استفاده شخصی منع می کند (مرجع Whitehouse24). آنها نماد شادی بودند (مرجع Solà و Angles46).

نبوکدنصر، پادشاه باستانی بابل، در باغ های معلق افسانه ای خود درختان پسته کاشته بود. در قرن اول پس از میلاد، امپراتور ویتلیوس این آجیل ارزشمند را در پایتخت خود رم به نمایش گذاشت.

طبق افسانه مسلمانان، مغز پسته یکی از غذاهایی بود که آدم به زمین آورده بود.

 

به طور خلاصه، آجیل دارای ارزش های فرهنگی است که فراتر از تغذیه و آشپزی است.

سپاسگزاریها
مطالعه حاضر توسط وزارت آموزش و پرورش و علوم (CICYTAGL2005-03605) و وزارت بهداشت (Instituto de Salud Carlos III، RTIC RD06/0045) تأمین مالی شد.

CIBERobn ابتکاری از موسسه سالود کارلوس سوم، اسپانیا است. J.S.-S. بودجه تحقیقاتی را از شورای بین المللی آجیل، Reus، اسپانیا دریافت کرد.

او یکی از اعضای بدون حقوق هیئت علمی مشاوره بنیاد بین المللی آجیل و غذای خشک است.

نویسندگان هیچ تضاد منافع دیگری برای اعلام ندارند. P.C.-A. و J.S.-S. با کمک فکری و علمی به تدوین و اصلاح نسخه خطی کمک کرد. A.S.-H. در تهیه پیش نویس نسخه کمک کرده است.

همه نویسندگان محتوا را دیده و تایید کرده اند و سهم قابل توجهی در کار داشته اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.