شرکت وارد کننده دستکش نیتریل | بازرگانی رزمد

شرکت وارد کننده دستکش نیتریل  انواع دستکش بیمارستانی را نیز وارد می کند. قیمت دستکش نیتریل خارجی آبی رنگ بصورت عمده در سال ۱۳۹۸ بین ۲۳ هزار تا ۳۸ هزار تومان بوده است. البته شرکت دستکش حریر ایران انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی را در ایران تولید می کند. دستکش یکبار مصرف وینیل یکی از محصولات صادراتی این شرکت است.

دستکش بیمارستانی

دستکش های بیمارستانی دستکش پزشکی هستند که برای جلوگیری از انتقال آلودگی ها مورد استفاده قرار می گیرند. دستکش های پزشکی در ابتدا تنها با ماده اولیه لاتکس طبیعی ساخته می شدند اما بعدها بدلیل بروز برخی از حساسیت های آلرژیک در تماس با لاتکس طبیعی متریال های دیگر نیز پا به این عرصه نهادند.

این دستکش ها یکبار مصرف هستند. در دو نوع جراحی و معاینه تولید می شوند. دستکش یکبار مصرف وینیل یکی از این دستکش هاست که فقط مصرف معاینه دارد. انواع دستکش معاینه  نیز از ماده اولیه نیتریل ساخته شده اند که به دستکش های نیتریل نیز معروف هستند. انواع دستکش دندانپزشکی نیز با دو متریال لاتکس و یا نیتریل ساخته می شوند که از سطح مراقبت خوبی برخوردارند و نمونه های خارجی آن توسط شرکت وارد کننده دستکش نیتریل در بازار دستکش پزشکی ایران عرضه می شود.

دستکش بیمارستانی

انواع دستکش یکبار مصرف

دستکش یکبار مصرف پزشکی دارای انواعی است که در دو نوع جراحی و معاینه در بازار وجود دارند. دستکش یکبار مصرف وینیل، نیتریل، لاتکس و نئوپرن در بخش درمان و صنعت کاربردهای متفاوتی دارند.  البته انواع دستکش آزمایشگاهی و دندانپزشکی از این امر مستثنی نیستند و آنها هم از همین مواد اولیه ساخته می شوند.

قیمت دستکش یکبار مصرف پزشکی با توجه به برند، متریال به کار رفته، منبع تأمین کننده و غیره متفاوت است. برای مثال تولید کننده دستکش وینیل یک بسته دستکش وینیل را با قیمت ۱۹ هزار و پانصد تومان به فروش می رساند. اما بایستی توجه داشت که قیمت دستکش یکبار مصرف نایلونی نسبت به دستکش های پزشکی بسیار متفاوت است.

انواع دستکش یکبار مصرف

دستکش یکبار مصرف وینیل

ابتدا بهتر است درباره این که دستکش وینیل چیست صحبت کنیم. دستکش وینیل یکی از انواع دستکش جراحی است که با برندهای مختلفی وجود دارد. برای مثال دستکش وینیل حریر در ایران توسط شرکت دستکش وینیل تولید می شود. این دستکش ها از PVC و فنالات ساخته می شوند و بسیار مقرون به صرفه هستند.

خرید اینترنتی دستکش وینیل و انواع دستکش آزمایشگاهی بصورت عمده از طریق بازرگانی رزمد امکانپذیر است. برای اطلاع از قیمت خرید عمده اینترنتی این محصولات می توانید با مدیریت فروش ما تماس حاصل فرمایید. برای مثال قیمت دستکش یکبار مصرف پزشکی لاتکس بصورت عمده حدود ۲۲ هزار تومان است.

دستکش یکبار مصرف وینیل

شرکت دستکش SPA

دانستن این موضوع حائز اهمیت است که شرکت مستقلی که تولیدکننده دستکش SPA باشد وجود ندارد. بلکه شرکت سینا پارس آریا بصورت تولید سفارشی با برند SPA GLOVE از مالزی دستکش ها را وارد می کند. این شرکت وارد کننده دستکش نیتریل SPA نیز هست. دستکش وینیل، دستکش لاتکس و دستکش نیتریلSPA از محصولات این شرکت است. این شرکت همچنین انواع دستکش بیمارستانی جراحی را نیز وارد می کند.

در حال حاضر قیمت دستکش بدون پودر SPA در نمایندگی دستکش SPA حدود ۲۸ هزار تومان است. برای اطلاع از لیست قیمت دستکش های SPA می توانید با نمایندگی فروش ما تماس حاصل فرمایید.

شرکت دستکش SPA

شرکت وارد کننده دستکش نیتریل

چندین شرکت وارد کننده دستکش نیتریل در ایران وجود دارد. از جمله واردات آنها می توان به دستکش گیلان  دستکش نیتریل گلوری تاچ و دستکش نیتریل کرنبری EVOLVE اشاره کرد. دستکش های نیتریل در بیمارستان ها نیز بسیار کاربرد دارند. به ویژه برای افرادی که به لاتکس طبیعی حساسیت دارند.

شرکت دستکش حریر ایران نیز تنها تولید کننده دستکش های نیتریل در ایران است. محصولات این شرکت در مقایسه با نمونه های خارجی از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است و از سوی دیگر کیفیت آنها با محصولات خارجی برابری می کند. بزرگترین مزیت آن فروش های فوق العاده ای است که از طریق بازرگانی رزمد اعلام می شود.

شرکت وارد کننده دستکش نیتریل

شرکت دستکش حریر ایران

شرکت دستکش حریر ایران بزرگ ترین واحد تولید کننده دستکش های پزشکی و صنعتی در ایران است. بر خلاف تصورات این شرکت بعنوان شرکت وارد کننده دستکش نیتریل عمل نمی کند. بلکه بصورت مستقیم خود به ساخت دستکش های پزشکی از جمله نیتریل می پردازد. از جمله محصولات پزشکی این شرکت عبارتند از: دستکش وینیل حریر یا دستکش وینیل OP PERFECT، دستکش نیتریل مشکی OP PERFECT، دستکش لاتکس OP PERFECT، دستکش نیتریل NITEX و انواع دستکش جراحی حریر.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.