سنگ طبیعی کوارتز که شب ها صدا پخش می کند

سنگ طبیعی کوارتز که خواص جادویی آن هنوز به طور دقیق مورد مطالعه قرار نگرفته است، در قرن 19 محبوبیت بیشتری داشت. در آن زمان، جلسات به اصطلاح معنویت گسترده بود که به شما امکان می داد ارواح افراد مرده را احضار کنید.

فقط یک حرفه ای که بیش از یک سال است که به طور انحصاری در سمت سبک جادو انجام می دهد می تواند چنین رویه ای را انجام دهد.

این سنگ از نظر انرژی قوی در نظر گرفته می شود که خواص آن را فقط یک فرد با تجربه در این مورد می تواند کنترل کند. برای تشریفات و مناسک ترجیحاً از نمونه های بزرگ کانی خام وجهی استفاده می شود.

یک کانی باید شکل طبیعی خود را بدون مقدمه عمل انسان داشته باشد. جادوگران می گویند وقتی سنگ کوارتز دودی براق و فرآوری شود، انرژی خاص و منحصر به فرد خود را از دست می دهد.

سنگ

خواص سنگ راوشتوپاز (فیلم) در اینجا مهم است که اشتباه نکنید و بدانید کدام علامت زودیاک برای راچاتوپاز مناسب است. این ماده معدنی تأثیر قابل توجهی بر طبیعت های خلاق دارد که اغلب خود را در دنیای کوچک خود غوطه ور می کنند.

چنین افرادی را آزاد می کند، آنها را با اعتماد به نفس و کاریزماتیک می سازد. اغلب، کوارتز دودی الهامات متفکران، شاعران و هنرمندان را برمی انگیزد سنگ راوشتوپاز (40 عکس) Rauchopaz اغلب به عنوان طلسم عمل می کند.

از زمان های قدیم اعتقاد بر این بود که این ماده معدنی می تواند فرد را در دنیای دیگری غوطه ور کند، بنابراین اغلب می توانید در مورد خواص جادویی سیاه آن بشنوید.

به همین دلیل است که افرادی که هرگز در زندگی خود با جادو و سایر نیروهای ماوراء الطبیعه مواجه نشده اند، می توانند با خیال راحت بگویند که کوارتز دودی عنصر خاصی است که می تواند کمی ترس و حتی وحشت در شما ایجاد کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.