دستکش لاتکس مشکی آرایشگری به قیمت کارخانه

دستکش لاتکس مشکی آرایشگری یکی از اقلام پر فروش در مراکز فروش لوازم آرایشگری و آزمایشگاه ها است.این مراکز با جستجو در سایت دستکش پزشکی ایران می توانند دستکش های مخصوص آرایشگری را با قیمت ارزان تهیه کنند. قیمت عمده خرید اینترنتی دستکش آرایشگری در حال حاضر حدود ۳۵ هزار تومان است.

دستکش لاتکس مشکی

دستکش لاتکس و نیتریل با هم تفاوتهایی دارند. دستکش لاتکس نقش حفاظتی بهتری در برابر انتقال ویروس قدرت کشسانی بالاتر، حس لامسه بهتری دارد که این ویژگی ها باعث شده بیشتر در مراکز درمانی و امور پزشکی کاربرد داشته باشد. دستکش نیتریل با توجه به اینکه مقاومت بهتری در برابر مواد شیمیایی، نفتی، حلالها، روغن ها و موادی از این قبیل دارد بیشتر در مشاغلی چون آرایشگری، آزمایشگاه ها، صنایع و غیره استفاده می شود. اما بایستی توجه داشت که دستکش های نیتریل در امور پزشکی نیز بسیار پر کاربرد هستند.

دستکش های نیتریل در انواع رنگ های تولید می شود که در میان انواع رنگهای آن رنگ مشکی بیشتر در امور آرایشگری و آزمایشگاهی استفاده می شود. دستکش نیتریل مشکی در حرفه آرایشگری بیشتر در امور مربوط به رنگ کردن مو، تاتو، کار با مواد مختلف و اپیلاسیون کاربرد فراوانی دارد.

دستکش لاتکس مشکی

خرید دستکش آرایشگری

خرید دستکش آرایشگری با قیمت ارزان یکی از دغدغه های مراکز فروش محصولات آرایشگری و آزمایشگاهی است. برای خرید مناسب و مقرون به صرفه این دستکش ها باید بدون واسطه خرید کرد. بازرگانی رزمد برای مراکز فروش محصولات آرایشگری و دیگر صنایع مربوطه این امکان را فراهم می آورد که بدون واسطه و با قیمت مناسب این محصول را خرید و در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

خرید دستکش آرایشگری

 

قیمت دستکش نیتریل مشکی

دستکش نیتریل در مراکز دندانپزشکی، بیمارستان ها، هتل ها، صنایع غذایی، صنایع پتروشیمی و نفتی ، صنعت کابل و سیم و غیره کاربرد بسیاری دارد. دستکش نیتریل مشکی در بسیاری از این مراکز با نام دستکش لاتکس مشکی شناخته شده است. قیمت دستکش نیتریل یا دستکش لاتکس مشکی آرایشگری یا دستکش مشکی تاتو به عوامل گوتاگونی وابسته است که حجم خرید و منبع خرید بسیار اثرگذار هستند.

برای دریافت لیست قیمت دستکش نیتریل مشکی به با مدیرت فروش تماس حاصل فرمایید تا مشاوره رایگان بهره مند شده و بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید.

قیمت دستکش نیتریل مشکی

دستکش لاتکس مشکی آرایشگری به قیمت کارخانه

دستکش لاتکس مشکی آرایشگری یا همان دستکش نیتریل مشکی با برندهای گوناگونی در بازار ارائه می شود. از جمله این برندها می توان به OP-PERFRECT حریر، گلوری تاچ، کرنبری و … اشاره کرد. تنها OP-PERFECT در ایران تولید می شود که بدلیل کیفیت بالای آن دارای بیشترین تعداد خواهان است.

خرید مستقیم دستکش لاتکس مشکی آرایشگری قیمت تمام شده آن را بسیار پایین می آورد. به همین خاطر بازرگانی رزمد شما را قادر خواهد ساخت تا بطور مستقیم از کارخانه خرید نمایید. البته از طریق مدیریت فروش ما می توانید قیمت برندهای خارجی را نیز بدست آورده و تصمیم بهتری برای خرید خود اتخاذ کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.