خرید لوازم طب سوزنی به قیمت گمرک

خرید لوازم طب سوزنی و انواع سوزن طب سوزنی برای مراکز درمانی و کلینیک های زیبایی با قیمت ارزان قابل انجام است. این مراکز با خرید مستقیم برندهایی همچون TONY تونی، JIA JIAN، DAND BANG، SHEN LONG از واردکننده می توانند لوازم طب سوزنی را با قیمت مناسب و ارزان در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

لوازم طب سوزنی

طب سوزنی نوعی روش درمانی که بر مبنای علوم قدیم چین باستان پایه گذاری شده و جایگزینی برای استفاده از داروها بوده است. لوازم و ابزار کاربردی زیادی در طب سوزنی وجود دارد. از جمله می توان به:

  • انواع سوزن های طب سوزنی
  • انواع سیدها و پلت ها
  • انواع موکسا
  • پرس نیدل ها
  • سوزن های اینترادرمال

اشاره نمود. این لوازم در تکنیک های درمانی گوناگون از جمله طب سوزنی، زیبایی، توانبخشی و غیره کاربردهای فراوانی دارند.

لوازم طب سوزنی

انواع سوزن طب سوزنی

سوزن های مورد استفاده در طب سوزنی انواع گوناگونی دارد. اما آنچه که کاربرد بالایی دارد سوزن های فیلیفورم هستند که دارای سه بخش اصلی می باشند: ۱- نوک نیدل ۲- تنه نیدل و ۳- دسته یا هندل. در ساخت این سوزن ها طلا، نقره و مس استفاده می شده که امروزه بیشتر از مس و فولاد ضد زنگ (استیل) ساخته می شوند.

انواع سوزن طب سوزنی

سیدها و موکساها

سیدها دانه های ریزی هستند که از گیاه واکاریا گرفته می شوند که بوسیله چسبی که دارد در روی نقاطی از گوش گذاشته می شوند و بر اساس وزن و فشاری که بر آن نقاط می آورند موجب اعمال تغییرات درونی در بدن و سطوح انرژی درونی می شود.

موکساها رول هایی تهیه شده گیاه موکسا یا زغالی هستند که بر روی پلیت مخصوص و یا انتهای سوزن های طب سوزنی قرار می گیرد و با انتقال گرما به نقاط مورد نظر به عنوان درمان کمکی عمل می کند.

سیدها و موکساها

خرید لوازم طب سوزنی بصورت عمده

لوازم طب سوزنی لوازمی پر مصرف در مراکز درمانی، کلینیک های زیبایی، فیزیوتراپی، توانبخشی و غیره هستند. خرید لوازم طب سوزنی بصورت عمده روشی مقرون به صرفه است که می توان لوازم طب سوزنی را با قیمت ارزان و براحتی تهیه کرد. بازرگانی رزمد این امکان را فراهم آورده که با فروش این لوازم بصورت مستقیم و بدون واسطه قیمت تمام شده این محصولات را تا حد ممکن پایین آورد و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.