خرید اینترنتی ماسک N95 بصورت عمده

خرید اینترنتی ماسک N95 بصورت عمده و قیمت ارزان توسط چه شرکتی انجام می شود؟ ماسک های سوپدار و ماسک تنفسی کدامند؟ خرید ماسک ایمنی و ماسک دهانی فیلتر دار با کیفیت چگونه است؟ قیمت ماسک N95 در بازار ماسک ایران چگونه تعیین می شود؟ بهترین ماسک N95 چه ویژگی هایی دارد؟

ماسک تنفسی

در زمانی که هوا آلوده است یا در زمان شیوع بیماری های واگیردار ویروسی چه ماسکی مانع سرایت اینگونه بیماری ها یا آلودگی ها به سیستم تنفسی شما می شود؟ یا زمانی که از شوینده های قوی، آب ژاول یا دیگر مواد محرک سیستم تنفسی در کار خود استفاده می کنید، چه نوع ماسکی برای شما مناسب است؟

بیشتر افراد از ماسک های جراحی ۲ و ۳ لایه و ماسک پارچه ای استفاده می کنند که این امر تنها در شرایطی که فرد بخواهد مانع سرایت بیماری خود به دیگران شود می تواند کاربرد کمی داشته باشد. بنابراین بایستی از ماسک تنفسی سوپاپ دار استفاده کرد. یکی از این ماسک ها، ماسک N95 است که در محیط های کم خطرتر مثل شرایط بالا بسیار مفید است.

قیمت ماسک تنفسی با توجه کیفیت ماسک متفاوت است. خرید اینترنتی ماسک N95 بصورت عمده می تواند یک راهکار مناسب باشد. برخی از ماسک ها الکتریکی هستند مانند ماسک تنفسی شیائومی. البته بایسته است که بیشتر جنبه تبلیغاتی آن پررنگ شده است.

ماسک تنفسی

خرید ماسک ایمنی

خرید ماسک ایمنی همواره یکی از کارهایی است که شرکت های صنعتی درگیر آن هستند. ماسک محافظ تنفسی یکی از نیازهای اصلی کارخانه جات و صنایع نفتی و شیمیایی است که خرید آن با قیمت ارزان و کیفیت مناسب بسیار مهم است. قیمت ماسک تنفسی معمولی حدوداً از ۱۴۰۰ تومان آغاز می شود.

خرید اینترنتی ماسک تنفسی بصورت عمده می تواند بسیار به صرفه باشد. با این حال، قیمت ماسک نقاشی و ماسک تنفسی معمولی متفاوت است. شرکت و کارخانه های صنعتی می توانند جهت خرید ماسک ایمنی، و سایر لوازم بهداشتی از جمله سرنگ انسولین مشاوره و دریافت لیست قیمت انواع ماسک تنفسی با واحد فروش ما در ارتباط باشند.

 

ماشاندارد NIOSH ایالات متحده ماسک های تاشو و یا ماسک های کاسه ای به سه دسته تقسیم می شوند. برای نام گذاری این ماسک ها ابتدا حرف اختصاری N و سپس عدد نشان دهنده درصد بازده فیلتراسیون ماسک آورده می شود. بنابراین ماسک N95 تقریباً ۹۵ درصد ذرات غیر روغنی را جذب می کند و یک گزینه مناسب برای هوای آلوده است.

در حال حاضر قیمت ماسک N95 در بازار از حدود ۲ هزار تومان آغاز می شود. خرید اینترنتی ماسک N95 بصورت عمده مقرون به صرفه است و داشتن لایه کربن اکتیو بر قیمت آن خواهد افزود. قیمت ماسک فیلتر دار به صورت مستقیم با متریال به کار رفته در آن مرتبط است. برای مثال فروش ماسک دهانی فیلتر دار با دو لایه کربن حدود ۴ هزار تومان است. بطور کلی ماسک های فیلتر دارN95 99 برای مکان های آلوده بسیار مناسب هستند.

خرید ماسک ایمنی

ماسک دهانی فیلتردار

ماسک های تنفسی با نام های متفاوت شناخته می شوند از جمله ماسک سوپاپدار، ماسک فیلتر دار N95، ماسک فیلتر دار آزمایشگاهی و غیره نام گذاری می شوند. برای خرید این نوع ماسک ها به محیطی که در آن قرار داریم باید توجه کنیم تا بهترین ماسک را انتخاب کنیم. در محیط هایی که ذرات ریزتر و روغنی تر هستند باید از ماسک های با بازده فیلتراسیون بالا استفاده کنیم.

ماسک های دهانی دارای سوپاپ خروجی هوای بازدم هستند. سوپاپ باید به نحوی تعبیه شده باشد که از ورود هوا به محفظه ماسک جلوگیری کند تا فیلتراسیون مختل نشود. ایران دارای قابلیت تولید ماسک های سوپاپ دار با کیفیت است که در آنها از لایه های کربن اکتیو استفاده می شود. برای خرید اینترنتی ماسک N95 با قیمت کارخانه با ما در ارتباط باشید.

ماسک دهانی فیلتردار

خرید اینترنتی ماسک N95 بصورت عمده

ماسک محافظ تنفسی و ماسک دهانی فیلتردار در واقع همان ماسک های سوپاپ دار هستند. این ماسک ها از قابلیت فیلتراسیون بسیار مناسبی برخورداند. در هنگام خرید ماسک ایمنی تنفسی باید به کاربرد آن و استانداردهای بکار رفته در آن توجه کرد. ماسک های سری N از انواع ماسک تنفسی سوپاپ دار هستند. خرید اینترنتی ماسک N95 بصورت عمده از بخش فروش بازرگانی رزمد این امکان را به شما می دهد که با تصمیم بهتری خرید نمایید.

بیشتر بخوانید: ماسک خانه ای

قیمت ماسک ان۹۵ به صورت خرده فروشی از ۳۵۰۰ تومان آغاز می شود. البته قیمت های عمده بسیار متفاوت هستند. پالایشگاه ها، صنایع پتروشیمی، صنایع فلزات و دیگر کارخانه جات می توانند با استعلام قیمت از بخش فروش بازرگانی رزمــــد برترین ماسک ها را با بهترین قیمت ها کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.