تولید کننده دستکش وینیل مخصوص جراحی

تولید کننده دستکش وینیل مخصوص جراحی، با استفاده از بهترین مواد اولیه در تولیدات خود، محصول با کیفیت و مرغوب را برای رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان، روانه بازارهای فروش می نماید.

دستکش های لاتکس که به صورت پودری و بدون پودر، حدود ۱۰۰ سال است در بازار عرضه می شود و به دلیل اینکه از لاتکس طبیعی در تولید آن ها استفاده می شود، برای برخی افراد ایجاد حساسیت و آلرژی های پوستی می کند.

تولید کنندگان این عرصه با تولید دستکش های وینیل و نیتریل، و استفاده از مواد متفاوت در ساخت آن ها، این حساسیت ها را از بین بردند و توانستند با تولید این محصولات، از سوی مصرف کنندگان بسیار مورد استقبال قرار گیرند.

تولید کننده دستکش وینیل در بازار

تولید کننده دستکش وینیل

تولید کنندگان این دستکش گیلان  از مواد مصنوعی به نام پلی وینیل کلرات برای تولید محصولات خود استفاده می کنند . این ماده در مقابل اسیدها، قلیاها و الکل مقاومت بسیار خوبی دارد.

تولید کنندگان با تولید این محصول جدید و به صرفه نسبت به دستکش جراحی  توانستند نظر مصرف کنندگان بسیاری را جلب نمایند و این دستکش ها در موارد بسیاری مورد استفاده قرار گرفت.

مقایسه دستکش های لاتکس و وینیل

همانطور که گفتیم دستکش وینیل از نوعی ماده مصنوعی ساخته می شود ولی دستکش های لاتکس از لاتکس طبیعی که از شیره یک درخت بدست می آید و بی رنگ می باشد، تولید می شود.

دستکش های وینیل در دست کمی گشاد هستند و دارای ضخامت بیشتری نسبت به دستکش های لاتکس هستند.

دستکش های وینیل بر خلاف لاتکس، به صورت بدون پودر تولید می شوند و عاری از هرگونه مواد حساسیت زا می باشند.

این گونه دستکش معاینه برای همه کارهایی که نیاز به دقت لمس بالایی ندارد بسیار مفید هستند ولی مقاومت بالایی در برابر پارگی ندارند.

کاربردهای دستکش های وینیل

این دستکش ها به دلیل ویژگی هایی که در بالا برای آن ها ذکر کردیم می توانند در استفاده های عمومی و تخصصی به کار گرفته شوند.

از موارد استفاده این دستکش ها می توان به نمونه های زیر اشاره نمود:

  • استفاده در تمیزکاری و شستشوی روزانه
  • صنایع آشپزی و غذایی
  • نقاشی
  • کارهای مونتاژ
  • محیط های آزمایشگاهی
  • در دندان سازی ها برای قالب گیری دندان های مصنوعی
  • سالن های زیبایی و آرایشی

خرید دستکش وینیل در بازار

تولید کننده دستکش وینیل

برای خرید این دستکش نیتریل  می توان به صورت حضوری به نمایندگی های پخش محصولات پزشکی مراجعه نمود و یا اینکه از سایت های معتبر شرکت های تولیدی و پخش، نسبت به خرید این محصولات اقدام کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.