تولید و پخش عمده سرنگ انسولین با شرایط ویژه

تولید و پخش عمده سرنگ انسولین در نمایندگی های معتبر عرضه تجهیزات پزشکی انجام می پذیرد. شرایط فروش محصولات در این مرکز فوق العاده و ویژه می باشد.

صنعت تولید سرنگ در ایران

تولید و پخش عمده سرنگ انسولین

صنعت تولید سرنگ بوتاکس  خوشبختانه امروزه در ایران به حدی پا برجا و گسترش یافته می باشد که می توانیم ادعا کنیم کشور ایران در زمینه تولید انواع سرنگ های انسولین خود کفا شده است و تولید این محصول در ایران سالانه بیش از هزران قطعه می باشد.

انواع سرنگ از نظر نوع مصرف:

  • سرنگ انسولین
  • سرنگ لوئرلاک
  • سرنگ لوئر اسلیپ
    و….

در بین موارد ذکر شده در متن فوق تنها سرنگ انسولین در خط تولید متفاوتی تولید می شود وگرنه خط تولید باقی سرنگ ها یکسان است.

 

سرنگ شیشه ای تولیدی در ایران در شهرستان یزد خوشبختانه امروز بدون درد طراحی شده است و این امر کمک شایانی به بیماران انسولینی در کشور کرده است.

تولید و پخش عمده سرنگ انسولین

تولید و پخش عمده سرنگ انسولین از طریق کارخانه های تولیدی این محصول در استان یزد انجام می پذیرد.

همان طور که گفته شده خوشبختانه کشور ایران امروزه در زمینه تولید سرنگ های انسولینی بدون درد کاملا خود کفا شده است و دیگر نیازی به وارد سازی این وسیله پزشکی ندارد.

این امر نتیجه مثبتی بر روی اقتصاد کشور گذاشته است.

سرنگ انسولین در واقع سرنگ کوچکی است که از نظر شکل ظاهری با دیگر نمونه ها تفاوتی ندارد. این محصول به صورت خاص برای بیماران دیابتی از طرف پزشک متخصص تجویز می شود.

یکی از تفاوت های عمده سرنگ آزمایشگاهی  با دیگر سرنگ ها در این است که این نوع سرنگ برای تزریق به بافت های زیر پوستی طراحی شده است.

یک سرنگ انسولینی حاوی یک محفظه، پیستون و سوزن است. محفظه های تعبیه شده در این نوع سرنگ مربوط به ذخیره سازی انسولین می باشد و حتما باید دارای نشانه گذاری بر اساس واحدهای بین المللی و استاندارد باشد.

فروش سرنگ انسولین استاندارد

تولید و پخش عمده سرنگ انسولین

همانطور که می‌دانید برند های ارائه سرنگ های انسولینی در بازار بسیار متعدد و متنوع هستند.

از آنجایی که این نوع سرنگ ها ارتباط مستقیمی با مرگ انسان ها دارد توصیه می شود همیشه این نوع محصولات از مراکز فروش معتبر و استاندارد تهیه شود.

انواع  سرنگ گاواژ استاندارد به صورت عمده در این سایت اینترنتی به فروش می رسند.

چنانچه قصد خرید انواع سرنگ و سوزن انسولینی را به صورت عمده و با قیمت مناسب داشتید، کافیست با مجموعه ما تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.