بزرگترین کارخانه دستکش پزشکی خاورمیانه| صادرات دستکش نیتریل

  • کارخانه دستکش پزشکی ایران بزرگترین کارخانه تولیدکننده دستکش معاینه و جراحی در خاورمیانه.
  • بزرگترین شرکت های تولید کننده دستکش جراحی در ایران.
  • واردکننده دستکش جراحی دکتر گلاو.
  • بزرگترین شرکت واردکننده دستکش نیتریل.
  • بزرگترین صادرکننده دستکش نیتریل از ایران.
دستکش جراحی بدون پودر، کارخانه دستکش پزشکی
دستکش پزشکی

انواع دستکش پزشکی تولید ایران

انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی در بازار به فروش می رسد که هر کدام با توجه به مواد استفاده شده درتولید آن ها نام گذاری و کاربرد دارند، همانند دستکش لاتکس، دستکش نیتریل، دستکش وینیل، دستکش های نایلونی و نئوپرن می باشد. این دستکش ها در مشاغل مختلف استفاده می شوند که انتخاب آن ها باید برحسب جنس و کیفیت دستکش ها و عمل مورد نظر شخص باشد.

دستکش هایی که به عنوان دستکش جراحی محسوب می شوند عموما از جنس نیتریل و لاتکس هستند، زیرا این دو نوع دستکش ایمنی لازم را جهت رعایت بهداشت دارا می باشند، یعنی به طور قطعی این دو نوع دستکش دارای مقاومت کافی در برابر سوراخ شدن و پاره شدن هستند.

دستکش آشپزی لاتکس، نیتریل و وینیل
دستکش جراحی بدون پودر

 به همین دلیل برای بیمارستان ها جهت استفاده جراحان مناسب هستند زیرا به هنگام استفاده از لوازم جراحی، پزشک در رابطه با آسیب دیدن دستکش استرسی را متحمل نمی شود و همچنین این دستکش ها دارای انعطاف و کشسانی خوبی هستند و به خوبی به دست می چسبند و گرفتن ابزار را برای شخص سخت نمی کنند و مانع حرکات راحت دست فرد نمی شوند.

انواع دستکش آشپزی می توان به هر سه نوع وینیل، لاتکس ، دستکش گیلان اشاره نمود که می توان از آن ها برای این امر استفاده نمود. بیشتر از دستکش جراحی  و لاتکس در اموری که سختی و ایمنی کاری بیشتری دارد استفاده می شود، ولی از دستکش های وینیل در حرفه هایی که نیاز به ایمنی و رعایت بهداشت بیش از حد ندارد استفاده می کنند، زیرا این دستکش ها نسبت به جنس های دیگر مقاومت کمتری دارند و گشاد تر و ضخیم تر هستند به همین دلیل به دست نمی چسبند و مانع حرکات آزاد دست می شوند و یا هنگام استفاده از ابزار در دست قدرت لمس را پایین می آورند. بنابر این می توان از دستکش های وینیل به عنوان دستکش مخصوص آشپزی نام برد.

دستکش جراحی بدون پودر
دستکش مخصوص آشپزی

شرکت های تولید کننده دستکش جراحی | دستکش جراحی ارتوپدی

در ایران می توان کارخانجات مختلف معتبری که به عنوان کارخانه تولید دستکش جراحی محسوب می شوند را نام برد. برای مثال دستکش معاینه  تولیدی کارخانه حریر ایران که به عنوان برندی ایرانی با قدمت و کیفیت بالا محسوب می شود و در حال رقابت با برند های خارجی می باشد.

دستکش های حریر ایران در انواع مختلفی و با کیفیت های بسیار خوب تولید می شوند. در کشور به دلیل تقاضا بالای این محصولات تنها برند های ایرانی از عهده تهیه و توزیع این محصول به تنهایی بر نمی آیند به همین دلیل توسط کارخانجات داخلی واردات برند های خارجی به داخل کشور صورت می پذیرد، یعنی برند هایی همچون رز مریم یا حریر به عنوان وارد کننده دستکش اولما و یا دستکش جراحی دکتر گلاو و دیگر برند های خارجی محسوب می شوند تا بتوانند به تقاضای مشتریان پاسخ دهند. دستکش های جراحی برند اولما ساخت کشور مالزی می باشد و برند دکتر گلاو ساخت کشور هند می باشد.

دستکش نیتریل جراحی
دستکش نیتریل پودر دار و بدون پودر

 

این دو کشور به عنوان اولین و پیشرفته ترین کشور ها در تهیه دستکش های پزشکی به حساب می آیند. همانطور که گفته شد در ایران کارخانه های مختلفی در حال فعالیت هستند که به عنوان کارخانه دستکش پزشکی به تولید این دستکش ها در انواع مختلفی می پردازند، که اغلب تولیدات آن ها در جنس های نیتریل و لاتکس جهت جراحی های پزشکی و در جنس وینیل برای معاینه های پزشکی می باشد، که این به دلیل داشتن مقاومت زیاد دستکش های جنس لاتکس و نیتریل می باشد که سبب اطمینان خاطر جراحان هنگام عمل های جراحی می شود .

شرکت های تولید کننده دستکش جراحی | دستکش جراحی ارتوپدی
دستکش جراحی نیتریل و لاتکس

وارد کننده دستکش جراحی دکتر گلاو | بهترین کارخانه دستکش پزشکی

واردات و صادرات دستکش نیتریل در برند های مختلف ایرانی و خارجی به داخل و خارج کشور صورت می گیرد. دستکش های نیتریل به دلیل داشتن ویژگی های خاص و مناسب خود نسبت به دستکش های دیگر پر طرفدار هستند.

در تولید این دستکش ها از هیچ گونه ماده حساسیت زایی مانند لاتکس استفاده نمی شود به همین دلیل افرادی که آلرژی های پوستی دارند می توانند با اطمینان خاطر از این دستکش ها استفاده نمایند. دستکش های نیتریل از ضخامت، مقاومت، انعطاف و کشسانی بالایی برخوردارند که تمامی این موارد به عنوان مزیت آن ها محسوب می شوند.

این دستکش ها را می توان در جراحی های پزشکی و دندانپزشکی به عنوان دستکش جراحی استفاده نمود، زیرا این دستکش ها در برابر پارگی و سوراخ شدن ناشی از کار با وسایل مقاوم هستند و به خوبی به دست ها می چسبند و مانع حرکات دست شخص استفاده کننده نمی شوند و همچنین به دلیل داشتن ضخامت مناسب هیچ گونه نگرانی بابت انتقال بیماری برای شخص ایجاد نمی کنند.

دستکش مخصوص تاتو
دستکش نیتریل مشکی

 

در کشورمان ایران این دستکش ها در برند های معتبری تولید می شوند که هم در داخل کشور به فروش می رسند و هم به خارج از کشور صادر می شوند، همچون برند رز مریم، حریر، اپی پرفکت، رویال و دیگر برند ها، همچنین می توان گفت دستکش های جراحی مالزی و یا دستکش جراحی هندی نیز وارد کشور می شوند.

 

کارخانه دستکش پزشکی ایران | بزرگترین کارخانه دستکش نیتریل خاورمیانه

دستکش لاتکس از ماده شیری رنگی از درختی به نام hevea brasiliensis .تولید می شود. دارای مقاومت و انعطاف خوبی می باشد. در محیط های آشپزخانه ها، آزمایشگاه ها و در بیمارستان ها جهت جراحی مورد استفاده قرار می گیرند.

 این دستکش ها به دلیل داشتن لاتکس منجر به حساسیت های پوستی در برخی افراد می شوند. دستکش نیتریل از پلیمری سه گانه ساخته می شود که به طریق فرآیند پخت لاستیک (ولکانیزه) تولید می شود. از ویژگی های خاص این دستکش ها می توان به خاصیت کشسانی بالای آن ها، همچنین انعطاف پذیری زیاد این دستکش ها اشاره نمود.

دستکش لاتکس اپی پرفکت
دستکش لاتکس بدون پودر

دستکش های نیتریل از لحاظ مقاومت از وینیل بدون پودر و لاتکس دارای مقاومت بیشتری در برابر پارگی هستند و به عنوان دستکش های ضد حساسیت محسوب می شوند، زیرا در تولید آن ها از لاتکس استفاده نشده وجایگزین مناسبی برای دستکش های لاتکس هستند. دستکش وینیل از کلرید پلی وینیل یا همان pvc تولید می شود.

دستکش های وینیل دستکش فاقد لاتکس هستند به همین خاطر مانع حساسیت های پوستی ناشی از لاتکس می شوند، بنابراین در برخی از حرفه ها جایگزین مناسب تری برای دستکش های لاتکس هستند، همچنین از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر از لاتکس و نیتریل می باشند، زیرا در مقایسه با آن ها مقاومت کمتری در برابر سوراخ شدن دارند و مناسب عمل های جراحی نیستند و همانند دستکش های نایلونی در معاینات پزشکی استفاده می شوند. از میان این سه مدل دستکش، دستکش های جنس لاتکس و نیتریل به عنوان دستکش جراحی هستند و دستکش های وینیل به عنوان دستکش های معاینه محسوب می شوند.

وارد کننده دستکش وینیل
دستکش وینیل

شرکت وارد کننده دستکش نیتریل | دستکش نیتریل spa

بازرگانی رزمد در ایران به عنوان نمایندگی دستکش نیتریل، دستکش وینیل، لاتکس و دیگر دستکش ها در برند های مختلف، یعنی به عنوان نمایندگی دستکش spa، گلوری تاچ، اپی پرفکت، کرنبری، حریر و دیگر برند های خارجی و داخلی محسوب می شود. این بازرگانی فروش این محصولات را به طریق اینترنتی و یا تلفنی به انجام می رساند، یعنی همکاران و مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به سایت rozmed.ir و یا تماس با مشاوران تلفنی این نمایندگی از قیمت محصولات، برند ها و دیگر اطلاعات آگاهی یابند و خرید خود را از هر کجا به انجام رسانند.

بازرگانی تجهیزات پزشکی رزمد
دستکش های لاتکس و نیتریل اپی پرفکت

قیمت دستکش های پزشکی به صورت مداوم بروز رسانی می شوند. تولید انواع دستکش ها همچون دستکش های نیتریل، لاتکس، وینیل، نایلونی و نئوپرن توسط تولید کننده دستکش پزشکی در کشور، مانند شرکت دستکش حریر ایران و یا رزمریم و دیگر شرکت ها صورت می گیرد.

این تولید کننده ها محصولات پزشکی را به بازار و به نمایندگی های سرتاسر کشور عرضه می کنند و حتی این امکان را نیز برای مشتریان فراهم آورده اند که شخص بتواند دستکش مورد نظر خود را به صورت مستقیم از کارخانه و به قیمت درب کارخانه خریداری نماید. همچنین نمایندگی های سرتاسر کشور همچون بازرگانی رزمد نیز با خرید به صورت عمده قیمت اجناس را برای مشتریان به قیمت عمده محاسبه می کند که با این روش هزینه پرداختی برای مشتری کاهش می یابد.

خرید دستکش به قیمت عمده
کارخانه تولید دستکش پزشکی

صادرکننده دستکش نیتریل | صادرات انواع دستکش پزشکی

دستکش های نیتریل دارای تنوع در رنگ می باشند و به رنگ های مختلفی مانند آبی، مشکی، سبز، بنفش، نارنجی و غیره تولید می شوند که رنگ های مشکی و آبی آن ها به عنوان اولین رنگ های تولیدی می باشند، به گونه ای که هم اکنون برخی از افراد دستکش های نیتریل مشکی را به عنوان دستکش لاتکس مشکی می شناسند. قیمت دستکش نیتریل مشکی و یا حتی نیتریل آبی از دستکش های لاتکس و وینیل بالاتر می باشد که این به دلیل ویژگی های خاص و کیفیت مناسب آن ها می باشد.

دستکش جراحی نیتریل
دستکش های نیتریل رنگی

دستکش نیتریل سیاه یا همان مشکی به دلیل داشتن این رنگ در جراحی ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد زیرا موجب می شود که رنگ خونابه روی آن ها مشخص نباشد. همینطور می توان گفت دستکش های نیتریل از مقاومت بالایی برخوردارند به گونه ای که می توان از آن ها در صنایع شیمیایی نیز بهره برد.

خرید دستکش نیتریل جهت اموری همچون جراحی های پزشکی و دندانپزشکی، آرایشگری، حرفه تاتو و میکروپیگمنتیشن،آشپزی، صنایع شیمیایی، آزمایشگاه ها، باغبانی، مونتاژکاری و حرفه های دیگر صورت می گیرد. دستکش نیتریل مشکی در تاتو کاری نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و به آن لقب ضد سوزن تعلق گرفته است، زیرا در مقابل پارگی و سوزاخ شدن ناشی از ضربات سوزن از مقاومت بالایی برخوردار است.

دستکش نیتریل کرنبری
دستکش آرایشگری
1

  1. سلام عزیزان
    خدا قوت. درود بر ایران و ایرانی و عزم او برای تولیدات وطنی و صادرات آن مخصوصا که بسیار اهمیت دارد.
    روز به روز بیشتر بدرخشید عزیزان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.